Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

28420-) Ömürlük Yuva

İstanbul - 25/02/2015 - nagihan.ergenc@gmail.com - 545 720 57 76
Beagle-Jack Russell kırması. 4 aylık. Tuvalet eğitimi var. Oyuncu ve hareketli bir köpek. İmes sanayi sitesinde bulduk. 3 kardeşten biriydi sahiplendik. Ancak köpek bakımı ile ilgili yeterince bilgim yok ve eşimin astımı nüksetmeye başladı. Bu yüzden ömürlük yuvasını arıyorum. İyi bakabilecek sevgi gösterebilecek birine sahiplendirmek istiyorum. Tercih olarak daha önce köpek bakmış, dolaşmayı ve hayvanları seven kişilere herhangi bir maddi karşılık beklenmeden sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : NagiSarper

28415-) Artık bir yuvası olsa

Ankara - 22/02/2015 - basakbasturk@gmail.com - 05057839789
Ankara//eryaman, suratı ciddi kendi enerjik, oyuncu ve eğlenceli bu çocukla yolumuz sokaklarda kesişti. Evden atılmış ama veterinerin söylediğine göre öncesinde de çok iyi bakılmamış. Duyarsız kalamadık yuva arayışına girdik ancak henüz güvenilir bir yuva bulamadık. Evimizdeki köpekler nedeniyle her gün başka bir güvenlik kulübesinde çok zor koşullarda bakıyoruz. Oradan oraya sürükleyerek daha fazla yıpratmadan kalıcı bir yuva bulmak istiyoruz. Yalnız bu acelemiz köpeği her isteyene vereceğimiz anlamına gelmiyor. Bahçeli//bahçesiz fark etmez evin içinde bakılacağı, enerjisi sebebiyle ihtiyaçlarının karşılanabileceği, kısırlaştırılacağı ömürlük yuvasını arıyoruz. Önceliğimiz düzeni oturmuş kişiler ve ailelerdir. Sözleşme ve takibi yapılacaktır. Koşullar uygun olursa farklı şehirlere de yuvalandırma yapılabilir. Avcılara kesinlikle verilmeyecektir. Pointer, 10 aylık, erkek, diğer köpeklerle sosyal, sağlık karnesi var; iç-dış parazit aşıları ve karma aşı yapıldı.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : BsK

28399-) Bal yeni yuvasını arıyor! Sİlivri

İstanbul - 16/02/2015 - caner.oduncu@hotmail.com - 05367159879
Bal 8-9 aylık orta boy bir köpek. 13 kg agırlığında. Golden retriever melezi olabilir.Terkedilmiş, çok iyi huylu yumuşak karakterli güzelmi güzel bir kız. Yeni yuvasını arıyor. İstanbul- silivri
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : cnrodnc

28397-) Yavrumuza yuva arıyoruz

Ankara - 15/02/2015 - Tecoant2@windowslive.com - 0545 770 08 70
Yavrumuzu bahçede yavrulayan labradordan aldık 3 tanelerdi 1ine ben bakıyorum diğerini sahiplendirdik bu yavrumuzda yuvasını arıyor. 25-30 gün anneleriyle evimizdeydi fakat yavruları aldık anneyi barınaga gönderdik. İmkanım olmadığı için son yavruyada yuva arıyoruz. Lütfen iyi bir aile olabilecek hediye olarak ve ya bir oyuncak olarak görmeyecek kîşiler ilgilensin. Ayrıca labrador cinsi çok güzel bir köpeğimiz
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Coskun

28395-) Evden atılmış ya da kaçmış

İstanbul - 14/02/2015 - sulegencal@hotmail.com - 05336188932
2 YAŞ civarı yakışıklı Terrier delikanlıya yuva arıyoruz. Sağlık kontrolleri aşıları tam. Traşı ve temizliği yapıldı. Şu an pansiyonda kalıyor ve yaşadığı ev ortamını arıyor. Yuvanızı ona açmak ister misiniz?
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : alfi
1234...37