Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30405-) COCO, dünya akıllısı ömürlük yuvasını arıyor

İstanbul - 27/10/2016 - 05308446294 – 05301727517 - 05353529138
Coco, 10 aylık erkek ve dünyanın en akıllı köpek ırklarından olan Akita İnu. Sahibine düşkünlüğü, sadakati ve ağırbaşlılığıyla uğruna oscarlık film çekilen, heykeli dikilen bir tür. Coco 10 aylık ve ailesinin taşınması sebebiyle acil yuva arıyor. Bugüne kadar doğasına uygun olarak bahçede büyüdü. Tuvalet eğitimi var, çok sakin ve havlamıyor, apartman dairesinde de rahatça yaşayabilir. Sosyal bir hayvan olarak büyüdü ancak karakterinin de gereği olarak sırnaşık bir hayvan değil. 25 yaş üstü ailelere sözleşme ile sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Gunce_S

30400-) ÇOK AKILLI USLU UYUMLU BU YAKIŞIKLI ALMAN KURDU TERK EDİLDİ

İstanbul - 22/10/2016 - 0553 452 35 43
Hayvansever birinin kapısının önüne terk edilen bu yakışıklıya yer sıkıntısından dolayı acil yuva arıyoruz. Çok akıllı uslu uysal bir köpektir. İstanbul içi 25 yaş üzeri köpek bakımında bilinçli evde ya da güvenli bahçesinde bakacak aileye sözleşme ve devamlı takibi şartı ile yuvalandırılacaktır. 15 yıl yaşayacağının farkında olarak evlilik,taşınma,boşanma,çocuk, iş yoğunluğu vs sebeplerden dolayı terk etmeyecek, bir ömür sahiplenecek kişiyim diyorsanız arayın..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30399-) 2 AYLIK DİŞİ PİTBULL SEVGİ DOLU EV İÇİ ÖMÜRLÜK BİR YUVA ARIY

İstanbul - 22/10/2016 - 0553 452 35 43
İstanbul içi,20 yaş üzeri, yavru köpek bakımında bilinçli,ev içinde bakacak,henüz tuvalet eğitiminin olmadığının,yavru olduğu için ısırma kemirme eşyalara zarar verme havlama gibi huyları olacağının bilincinde olup,ona yeterli vakit ayırabilecek, düzenli aşılarını yaptırıp iyi mama ile besleyecek, hiçbir şekilde çiftleştirip üretmeden kısırlaştırma,sözleşme ve devamlı takibi şartı ile aileye yuvalandırılacaktır. 2 aylık dişi pitbull yavrumuz sahipsiz bir şekilde sokakta bulundu. Herhangi bir sağlık sorunu yok. Dövüştürme,doğurtma gibi amacı olanlara asla sahiplendirme yapılmayacaktır. Detaylı bilgi için makul saatlerde arayınız..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30397-) KÜÇÜK IRK FINDIK EV İÇİ YUVA ARIYOR ÜCRETSİZ

İstanbul - 22/10/2016 - sarbasgizem@gmail.com - 0532 206 40 00
Bu dünya güzeli oğlanın adı Fındık.. 2,5 yaşında.. İzmir ödemişte sokağa atılmış halde bulduk. Sokakta baktık sevdik ama küçük ırk ve sevgi pıtırcığı olduğu için kıyamadık istanbula getirdik yuva bulma umuduyla.. Başına gelmeyen kalmadı, geçici yuva verdiğimiz yerdeki kişi tarafından o gece(!) sokağa atıldı ve 10 gün boyunca sokaklarda gezdi ve tesadüf eseri ilandan bulduk! Bu güzel oğlan çok sevileceği sıcacık yuvasını bekliyor.. not: 25 yaş üstü tercihen aileye sahiplendirilecektir. Lütfen ömürlük bakabilecekseniz arayın.. Sözleşme ve devamlı takibi şartı ile yuvalandırılacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30372-) DOBİ ömürlük ailesini arıyor...

Balıkesir - 21/10/2016 - lilithbjk@yandex.com - 0 (541) 339 1653
Dobi 2 yaşında erkek, saf İngiliz setter cinsi, Maalesef Balıkesir çevresinde bulunan tatil bölgeleri alıp büyüttükleri bu canları sıkılıp atacak yer olarak seçiyorlar. Nasılsa gelen herkes bakar sakin yer diye... Eğitimleri var komutları biliyor ve tuvalet eğitimi var. Fabrikanın kenarında yaşıyor fabrikada ki insanlar besliyor. Bu yakışıklılığa ömürlük aile olmak ister misiniz? Ayrıca, biliyorsunuz ki bir çok insanda kedi köpek alerjisi çıkabiliyor. Bu sebeple kedi veya köpek sahiplenmeden önce alerjiniz olup olmadığını öğrenin. Hem sizin iyiliğiniz hemde bu canların psikolojisi açısından bu önemli bir husus... '' Sahiplendirmeleri ücretsiz yapıyoruz. Tek isteğimiz asla terk edilmeyecekleri ve ömür boyu sevilecekleri bir yuva olmanız. Lütfen telefon ile irtibata geçiniz...''
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : kartaliccebjk
1234...8