Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

27985-) Kızımıza acil yeni bir yuva arıyoruz...

İstanbul - 20/09/2014 - ftsyldz@hotmail.com - 05337297718
2006 doğumlu kızımıza bebeğimiz olduğu için malesef yeni bir sahip arıyoruz.Düzenli bakımı ve aşıları yapılıyor onu sahiplenecek ailesinden bir birey gibi görülecek sıck bir ev ortamına ihtiyacımız var.Yer istanbul olup yaşıyacağı yeri kendim görmek istediğimden adrese teslim bırakılacak ve hiç bir ücret talep etmiyorum.Lütfen ciddi olanlar ulaşşınlar..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ftsyldz

27983-) 1 yaşındaki Karamel yuva arıyor!

İstanbul - 19/09/2014 - bluesseverim@hotmail.com
Karamel 1 yaşında. Aşıları tam, bahçede kalmaya alışık. Kardeşimin alerjisi yüzünden sahiplendirmek zorundayız. Temel itaat eğitimi vardır. Aşı, mama gibi hiçbir ücret talep edilmeyecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bayanblues

27950-) ACİLL YUVA

İstanbul - 10/09/2014 - 05316214211
Prenses 7 aylık golden labrodor kırması güzeller güzeli bir kız diğer köpeklerle ve kedilerle arası iyi bir kere terkedilmiş ikinci kez aynı durumu yaşamasını istemiyoruz iyi huylu ev ortamına alışması biraz zaman alabilir ama sorun çıkartmaz yer istanbul beylikdüzü
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : yarenkayahaysev

27935-) Acil Yuva Arıyoruz

Ankara - 07/09/2014 - simavarol@hotmail.com
Gordon setter melezi tatlı mı tatlı Frodomuza yavrumuza kiracı olduğumuz evde apartman sakinleri ve ev sahibimiz tarafından maalesef ki istenmediği için onu mutlu edebilecek tercihen bahçeli evi olan ya da apartman dairesinde sorun yaşamayacak ona sevgiyle bakacağına emin olabileceğimiz sahipler arıyoruz.Oğlumuzun veteriner tarafından muayenesi yapılmış olup 3 aylık aşıları tamdır.Çok sağlıklı ve oyuncu sevgi dolu bir köpek.Hiçbir ücret talep edilmeyecek ve eşyaları,mamaları ve aşı kartı yeni sahiplerine verilecektir.En kısa zamanda yavrumuza sevgi dolu bir yuva bulmak istiyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : simav

27923-) Acil sahiplendiriyorum

İstanbul - 03/09/2014 - muhammetas52@hotmail.com
Sokakta peşime takıldı.Golden retriever cinsi bir köpek.Cinsiyeti erkek.1.5 yaşında.Uysal ,sakin ve oyuncu.Havlaması fazla yoktur.ücretsiz acil sahiplendiriyorum.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : muhammetas52
1234...28