Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

27020-) Küçük Kızım Yuva Arıyor

Tokat - 25/08/2014 - kaburgalariminarasindabiryer@gmail.com - 0545 447 97 24
Daha önce evcil hayvan beslemiş biri tarafından sahiplenilmesini istiyoruz. Numaradan ulaşabilirsiniz
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : basakatakan

27878-) 2 Aylık Minik Köpek Yavruları

İstanbul - 24/08/2014 - tanbecks@yahoo.co.uk - 05310325929
19 Haziran doğumlu 3 dişi ve 1 erkek yavrumuzu kendilerine hak ettikleri sevgiyi verebilecek kişilere sahiplendirmek istiyoruz. Anneleri kaniş olup çalındığı sırada cinsinin ne olduğunu bilmediğimiz bir köpekle çiftleşmesinin meyveleri olan bu bıdıklar da anneleri gibi minik ırk. Aşılarını düzenli olarak yaptırabilecek, büyüdüklerinde sıkılıp terk etmeyecek ve köpekle yaşamanın getirdiği sorumlulukların bilincinde olan kişilere sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : t-becks

27832-) Gönüllü sahiplendirme

Ankara - 18/08/2014 - gnrisml@outlook.com - 530 679 8173
Kesinlikle ücretsizdir aşı mama v.S herhangi isim altında ücret talep edilmicektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : gnrismail

27811-) 3 aylık Fındık

Antalya - 11/08/2014 - gulerayranci@yahoo.com - 5053760411
Antalya Duacı yolunda küçücük bir köpek büyük köpeklerin saldırısına uğramış, ensesinden, boynundan, bacaklarından ısırılmış, can havliyle nereye gittigini bilmeden koşmaya çalışıyordu. Hemen alıp veterinere götürdük ve tedavisini başlattik. 3 haftadır biz bakıyoruz. Kuduz ve 1. karma aşısını yaptırdık. İç ve dış parazit bakımı yapıldı. Golden kırması olduğunu düşündüğümüz su sıralar en fazla 3 aylık olan Fındık, inanılmayacak kadar akıllı ve uyumlu, oyuncu, hareketli, çok temiz, beyaz-açık sarı renkli bir erkek yavru. Tuvalet eğitimi var. Evimizde zaten 5 köpeğimiz olduğundan Fındık'ı onu çok sevecek ve hiç bırakmayacak bir aileye vermek istiyoruz. Büyüyünce orta boyda olacağını tahmin ediyoruz. Onu tekrar sokağa bırakmak istemiyoruz. Lütfen acilen Fındık'a bir yuva bulalım. O, mutlu bir hayatı çoktan hakediyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : krem

27806-) Acil yuva aranıyor

İstanbul - 11/08/2014 - mmelisersoy@hotmail.com - 05364938055
Herkese tekrar merhaba, yaklaşık 1 buçuk ay önce harıl harıl 6 minik yavru için süt anne arıyorduk. 1 haftada 2 tane daha kardeş bulduk. Çıkmaza girdik derken Allah yüzümüze güldü ve anneyi bulduk Hepsini aldık ve 5 günlük oldukları için herkesin "yaşamaz" dediği yavrularımızın bir anda şansı döndü anneyi bulmamızla birlikte. Mutlu mesut yaşıyoruz derken ayrılık vakti geldi 1 buçuk aylık oldular, yavaş yavaş sahiplendirmeye başladık. Fakat bu süreçte komşulardan gelen sürekli şikayetler dozunu arttırdı. Son raddede "1 hafta vaktiniz var" denildi, vakit daraldıkça daralıyor hepimiz için. 4 yavrumuz kaldı ve onları ne sokağa atmak ne barınağa bırakmak istemiyoruz. Bu bebeklere gözümüz gibi baktık. Hem maddi hem manevi anlamda çok emek verdik. Emeklerin çöpe gitmesi bir yana bu yavruların hayatı söz konusu. Sokaklarda kaybetmeyelim bu yavruları. Yeni evlerinde yeni sahipleriyle bir ömür mutluluk içinde yaşasınlar. Hem kendileri mutlu olsunlar hem sahiplerini çok mutlu etsinler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : MEL
1234...25