Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30473-) 6 aylık golden

İstanbul - 23/11/2016 - bernasimsek.bs@gmail.com
Merhaba Taşınma sebebi ile 6 aylık erkek Bobi mizi sahiplendirmek istiyoruz. Aile ortamı olan bahçeli ev sahipleri tercihimizdir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bernasimsek

30472-) Zeytin

İstanbul - 22/11/2016 - 5375007434
Annesi kırma border collie babası safkan border collie olan bu minik yavrumuz yeni yuvasını arıyor. Sadece İstanbul içi ve sözleşme karşılığı verilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ffurby

30467-) 1 YAŞINDA DİŞİ EĞİTİMLİ HUSKY EV ORTAMINDA YUVA ARIYOR

İstanbul - 20/11/2016 - 0553 452 35 43
Husky 1 yaş dişi Wc eğitimi var Sahibinin alerjisi çıktığı için yuvalandırmak istiyor İst/kağıthane İstanbul içi 25 yaş üzeri köpek bakımında bilinçli aileye sözleşme, üretmeden kısırlaştırma ve devamlu takibi şartı ile yuvalandırılacaktır. Sahiplenmek ya da detaylı bilgi için lütfen tel no ile irtibata geçiniz. Mesajllar dikkate alınmayacaktır. Tamamen ücretsiz sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30445-) Sevecen oğlana sevecen yuva

İstanbul - 10/11/2016 - buraklc@gmail.com - 05352482224
Bu arkadaş yaklaşık 2 hafta önce sokaktan evimize bitkin bir halde geldi. Durumunu toparlayıp yuva aramaya başladık. Veteriner kontrolünden geçti. İç dış parazit bakımları..vs yapıldı. Sağlıklı bir köpek. Bu süredeki gözlemlerimize göre; belediye sokağa salmış(küpeli) fakat daha önce bir ev geçmişi olduğu çok belli. Tuvaletini dışarı yapıyor, evdeki durumlara, temel kurallara(mutfağa girmeme..vs) çabuk adapte oldu. Evde çok sakin. Dışarıda oynamayı seviyor. 2,5-3 yaşlarında, erkek(kısırlaştırılmış), setter. İnsanlarla ve diğer hayvanlarla arası çok iyi. Hepsiyle oynamaya bayılıyor, şimdiye kadar hırladığını duymadık. Ona hırlanınca da zaten korkuyor. İlk geldiğinde bitkin ve ürkekti. Gün geçtikçe açılıyor. Her geçen gün daha da keyifli bir arkadaşa dönüşüyor. Ona ömrü oyunca bakmak isteyecek arkadaşlarla tanışmak isteriz. Ayarlayabilirsek İstanbul dışına da getirebiliriz. Tek isteğimiz ona ömrü boyunca sevgi verebilecek bir yuva bulmak.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : şarlo

30417-) Sizi sizden cok sevecek

İstanbul - 01/11/2016 - gamzekesim123@hotmail.com - 05321644706
Chapi 9 aylık bir erkek pointer kırması. Aşıları tamdır kısırlaştırıldı. . Onu bırakmayacak bi aile istiyoruz İstanbul içi ve bahçe olması tercihimizdir. Tuvalet eğitimi tamdır maması ve tüm eşyalarıyla verilecektir. Lütfen öğrenciler aramasınlar.. Not : komut eğitimleri vardır.(gel,hadi gidiyoruz,bay bay,bekle,otur, kalk,yat, pati ver)
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : gmzksm
1234...8