Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30088-) Yumy'e yuva olun

İzmir - 19/07/2016 - sahra.unal@hotmail.com - 0532 2721804
1.5 yaşlarında çok sevimli bu ufaklığa acil yuva arıyoruz. Kendi köpeğimiz olduğu için bahçede tutuyoruz ama çok ağlıyor eve alışkın çünkü. Asla ısırma huyu yok çok cana yakın ilk defa gördüğü insana bile beni sev diye üzerine atlıyor.Köpeğim olmasa vermem aslında ama mecburuz.Ağlamalarına dayanamıyorum artık lütfen evinde bakabilecek olan biri alsın :( (buca)
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sara3545

30067-) Lucky'e çok acil ev

İstanbul - 13/07/2016 - chapchup_@hotmail.com - 0539 364 44 45
Herkese merhaba, bugün çok üzülerek bu ilanı açmak zorunda kaldım. 2 sene önce apartmanın kapısının önüne bağlanmış aç-susuz bir halde buldum lucky'i. Oraya bağlayanlarla bu sıcakta bu koşulda yaşayamayacağını çok kere konuştum ama zaten sokağa bırakmaya yer arıyorlardı ben de alıp eve getirdim ve sahiplendirdim. Şuan sahiplerinin boşanma gibi bir durumları olduğu için köpeği geri getirmek zorunda kaldılar. Benim o zamanlar kendime ait bir evim vardı ve Lucky'i seve seve geri aldım ve çok severek bakıyordum çünkü çok eğitimli ve sıcakkanlı bir köpek. Şuan ise bazı sebeplerden ailemin yanına taşınmak zorunda kaldım ve Lucky'i bu eve malesef getiremiyorum. Şuan kalacak hiçbir yeri yok ve onu sokağa gönderirsem ölürüm. İlk tercihim 1-1,5 sene kadar ona bakabilecek sahiplenecek birini arıyorum. İnsanlar bazen köpek bakabileceklerini düşünüp 1 sene sonra sıkılıp bırakıyorlar. Bu kişi için de bir köpek bakma deneyimi olacaktır diye düşünüyorum. 1 sene sonra tekrar kendime ait bir evim olacak o zaman ben Lucky'i geri almak istiyorum. Lütfen İstanbul içinde yaşayan ve yardım edebilecek durumda olanlar bana ulaşsın. Çocuklarla ve tüm yaş grubundan insanlarla arası çok iyi. Her lafınızı dinler eve tuvaletini asla yapmaz. Çok akıllı ve sıcakkanlıdır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Chapchup

30016-) Koca Patili Yuva Arıyor

İstanbul - 27/06/2016 - sedaarig@hotmail.com - 05338191222
Dünyalar güzeli bir kız ister misiniz? Dişi, yaklaşık iki aylık tombul bir bebek o. Ümraniye bakımevi de yuva arıyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : SedaArig

29943-) Minik yavru

İstanbul - 06/06/2016 - melisay02@gmail.com - 05313452590
Annesini kaybetmiş, yol kenarında bulduğumuz bu minik yavruya yuva arıyoruz. Bi hafta kadardır bizimle, daha 2 aylık bile değil. Veteriner kontrolüne gitti, orta boya kadar büyüyen ırklardanmış. Bizim bir köpeğimiz daha olması sebebiyle bu minik yavruya ancak geçici bakabiliyoruz. Köpek sahiplenmenin sorumluluğunu üstlenebilcek, bu oyun delisi minik bebeğe kucak açabilcek birileri varsa, buyrun ulaşsın.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Meliis

29883-) viski yeni yuvasini ariyor

İstanbul - 21/05/2016 - aslihanugur81@hotmail.com - 5333858721
2008 doğumlu viski sahibini 15 gün önce kaybetti. Sahibinin vefati ile ailede kimse olmaması sebebiyle komsusu olarak sahiplendirmek istiyoruz. Kizimiz viski çok sevgi canlisi ve denize girmeyi de çok seviyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : viski