Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30223-) İKİ YAVU AÇLIKTAN ÖLDÜ DİĞERLERİNİ KURTRMAMIZA YARDIM EDİN

Ankara - 21/08/2016 - 05437396025
Annelerinden uzaklaştırılan dört yavruya yuva arıyoruz. Cins değiller ancak onlar da sevgiyi, sıcak bir yuvayı hak ediyorlar. Annelerinden ne kadar ayırmak istemesek de mahalleli, anneyi kovalayıp dövüyor. Yavruları istemiyorlar. Zehirlenmelerinden korkuyoruz. Doğar doğmaz anneden ayırıp tren yoluna atılınca iki yavru açlıktan ölmüş. Yavrulardan biri boğulmaya çalışılmış hatta. Kaderleri kardeşlerine benzemesin!! Hepsi erkek. ACİL GEÇİCİ/KALICI YUVAYA İHTİYAÇ VAR! Bakan kişi sürekli mahalleliyle tartışma içinde olduğunu söylüyor. Şu an sokakta ve güvenli bir yerde değiller. Yürümeye yeni başladılar. Kimse istemiyor bu canları. LÜTFEN ONLARA YUVANIZI AÇIN. ZARAR GÖRMEDEN KURTARILMALARI LAZIM.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : camursu

30211-) Terk edildi küçük ırk

İzmir - 17/08/2016 - 05555624027
Küçük yada orta ırk köpek..Terkedildi.Sokakta buldum.Belli ki daha önce evde bakılmış.Uysal ısırma havlama huyu yok..çok şirin resmen aşık oldum fakat 2 köpeğim var onları zor kabul ettirdim ve babam istemiyor fazlasını gizli odamda kalıyor ama görürse sokağa atar..Köpek bakmanın sorumluluğunda ve bilincinde ona kendi evladı gibi bakacak bir aile arıyorum..Lütfen geçici kalıcı yuva
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sedaloji

30192-) ACİL YUVA ARANIYOR

Trabzon - 12/08/2016 - selen.aydn61@hotmail.com - 05434597160
Köpeğimiz 6 yaşında ve şuan bakacak hiçkimse olmadığından acil yuva arıyoruz.Dedemin vefatı onu fazlasıyla etkiledi.Şuan verebileceğimiz hiçbir yer yok.Yabancıya saldıran bir köpek.Evinizi koruyacağından hiç şüpheniz olmasın.Dedemin vefatından sonra biraz saldırgan oldu.Daha ayrıntılı bilgilenmek isterseniz arayıp ya da mesaj atabilirsiniz.Ona bir sahip bulabilirsenim gerçekten çok memnun olacağım.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : SelennAydn

30187-) Riche yeni yuva

İstanbul - 11/08/2016 - hakanyildiz11@outlook.com.tr - 05385181489
Oğlumuz richei ücretsiz sahiplendireceğim ilgelenenler benimle iletişime geçebilir
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : hknyildiz

30182-) Tatlı Marcy yeni yuvasını arıyor

İstanbul - 09/08/2016 - mtiryakim@yahoo.com
AÇIKLAMA Marcy,6 aylıkken bulunmuş ve sahiplendirilmişti. Tüm aşıları tam, kısır ve wc eğitimlidir, yanlız kalınca havlama huyu yoktur. Henüz Mayıs ayında 2 yaşını kutlayan Marcy'nin mutluluğu sadece 1,5 yıl sürdü ve sahibi kendi ile ilgili özel nedenlerden dolayı ilgilenemeyeceğini belirtiyor. Kelimelerle anlatamayacak kadar üzgünüz!!!!! Marcy, sabah
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : meldas
1234...6