Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30326-) Muhteşem kedi Anna

Sakarya - 25/09/2016 - lethean-_-@hotmail.com - 5373960896
Muhtemelen dönem içinde öğrenciler tarafından eve alınmış, yaz tatili geldiğinde memlekete dönerken dışarı atılmış Anna'mız. O sırada da hamile kalmış. Tam bir ev kedisi. Çok çok asil, sakin,uslu, söz dinleyen ve ev ortamını, insan sıcaklığını arayan bir kedi, insana huzur veriyor. 6 tane yavrusu vardı, onları büyük bir titizlikle büyüttü, yavrular sahiplendirildi. Sıra Anna'da. Anna kısırlaştırıldı, onu bir daha sokağa atmayacak, bir ömür yuvasını açacak, iç dış parazit ve diğer aşılarını düzenli yaptıracak, bakımını kesinlikle evde sağlayacak, sevgisini esirgemeyecek yeni ailesini arıyor. Anna o kadar mülayim, insanlara güvenen ve insan sevgisine muhtaç bir kedi ki, normalde kediler gizli bir yerde yavrularken o insan kucağında yavrulamış bir kedidir. Yavru kedi arayanlar için şunu belirtmeliyim ki Anna bir anne olsa da büyük bir kedi değil, daha yaşını doldurmadan anne olmuş bir kedi.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : GuaSe

30325-) Çok acil yuva arıyorum !!!

İstanbul - 24/09/2016 - aaycaagltkn@hotmail.com - 05455690288
Kızımın adı tarçın. çok acil sahiplendirmem gerekiyor. Ailemle yaşadığım için ona bakmakta zorlanıyorum. Artık daha az evde olucam ve ona bakacak birisi kalmıyor. Keşke şartlar başka olsa ama ona yuva bulmak gerekiyor. Kızım yeteri kadar uysal. Gün içerisinde sadece bir veya 2 kez cok harekleniyor gunun geri kalanı sizinle oynayarak geciriyor ve cogunlukla uyuyor. Yaşını almaya basladıkca sakinlesiyor. Tüm malzemeleriyle birlikte vericem(kum kabı,mama kabı,tasıma kabı,su kabı). Aşıları tam.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : nevaline

30324-) Sarı Poğaça

İstanbul - 24/09/2016 - ozlemguvenc2@yahoo.com - 0532 297 40 89
Ben 6 aylık oldum, kısırlaştırıldım, kimlik kartım çıkartıldı, iç ve dış parazit tedavilerim tamam, tuvalet terbiyem var, yani yeni evime kolayca gidebilirim. Sarı yumuşacık bir boncuk istiyorsanız, bir de akıllı olsun, dediklerimi anlasın diyorsanız çok şanslısınız, aşırı akıllı bir çocuğum ben. Hadi, arayın hemen patilerimi kocaman açtım mı uğur da, şans da, mutluluk da, hepsi bizim evimize doluverir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : orcalyne1

30323-) Acil ücretsiz sahiplendirme

Burdur - 24/09/2016 - boragok984@gmail.com - 05365458905
Acil 2 aylık yavruları hayvan dostu kişilere sahiplendirmek istiyorum
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : boragok

30322-) 3 haftalık. Aşısı muayenesi yapıldı

İstanbul - 24/09/2016 - duygudemirgen@hotmail.com - 05323944073
Annesi dört kardeşini alıp çakılı terketmiş. Etrafımdan ayrılmıyor. Daha çok küçük olduğu için bir müddet şırıngayla besledim. Mamaya yeni alıştı. 3 haftalık. Aşısı muayenesi yapıldı. İlgililere duyurulur...
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ddd
1234...58