Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

29697-) Tarz Sarman Oğlumuz Yuvasını Arıyor

İstanbul - 07/02/2016 - anilgol@live.com - 0 530 047 10 59
Yakışıklı ve tarz sarman oğlumuz yeni evini arıyor. Oğlumuz 2 yaşında ve kısır. İnsana karşı aşırı cana yakın, kibar ve sessiz bir kedidir. İnsana sarıldığı bile olur. Atletik bir vücudu var, dolayısıyla dayanıklıdır, kolay kolay hasta olmaz. Gün içinde yalnız kalmaya alışık olduğundan çalışan insanlarla anlaşabilecek bir kedidir. Evi yıkıp dökme huyu yoktur, bebekliğinden beri ev kedisidir. Lütfen onu ailenin bir bireyi olarak görebilecek insanlar iletişime geçsinler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sametaydin

29696-) miskine yuvanızı açar mısınız?

İstanbul - 06/02/2016 - zehra.ates86@gmail.com - 05436691848
Miskin sokağımızın biricik yılışık kedisi. Apartmanımızın önünde yaşıyor. Soğuk günlerde evimize alıyorduk ancak evdeki kedimizle geçinemediği için sahiplenemiyoruz. O yüzden evin tek kedisi olmalı miskin. Çok uysal ve temiz bir kız. Evinizi karıştırmaz bol bol uyur. Uyanıkken mırmır gezer. Kum ve kuru mama alışkanlığı vardır. Tahminen 1 yaş civarı. Ona yuvasını açacak, kısırlaştırıp, düzenli olarak aşılarını yaptıracak bir sahip arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : zeppsetil

28379-) Tarçın

İstanbul - 05/02/2016 - cns.akdnz@hotmail.com - 05369120036
1 yaşında erkek,kısırlaştırılmış,gayet saglıklı,aşıları tam tuvalet egitimi var,saglık sorunu nedeniyle bütün eşyaları ile birlikte sahiplendirmek istiyoruz,oglumuz sakin, sevimli onu sevecek yeni ailesini arıyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : canst

29694-) 2 AYLIK AZ GÖRÜYOR NORMAL KEDİLERDEN FARKI DAHA SICAKKANLI A

İstanbul - 03/02/2016 - sarbasgizem@gmail.com - 0534 717 96 45
Çok acılar çekti bu küçücük bedeniyle. Gozleri  görüyor. Tedavisi bitti. Yok annem korkar,yok bebeğim korkar lafları duymaktan bıktım usandım. Engelli insanlardan da mı korkuyorlar? Geçici yuvasindaki büyük kedilerden dayak yiyor,tırnak atılıyor,görmeyen gözleri kanatılıyor. Yavrucak kendini koruyamıyor. Devamlı bir köşede pusmuş bir şekilde duruyor. Kumunu mamasini kendi buluyor oyun da oynuyor ekstra bir ilgiye muhtaç değil. Lütfen onun ömürlük yuvası olun. Tüm acıları çileleri bitsin artık
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

29693-) Şirine Çok Acil Yuva Arıyor, Terk Edildi!, Ankara

İstanbul - 01/02/2016 - peri_yy_@hotmail.com - 5375202924
Evde beslenip kısırlaştırılmış ve sonra istenmeyen bir eşya gibi Ankara Cebeci'de işlek bir cadde üzerine atılmış kedicik Şirine, 1 yaşında, çok yumuşak huylu, kum kullanma, tuvalet alışkanlığı ve kuru mama terbiyesi olan genç bir dişi kedidir. Atıldığı yerden bir hayvan sever tarafından kurtarılmıştır ancak kurtaran kişinin evinde kedi ve köpekleri olduğundan küçük bir balkonda kapalı idareten durmaktadır ve süresi çok kısıtlıdır. Acilen onu çok sevecek, sorumluluk sahibi ve bir daha asla terk etmeyecek iyi bir kurtarıcı meleğe ihtiyacı vardır. 24 yaş üzeri, evini düzenini oturtmuş maddi ve manevi açıdan kedi bakmanın sorumluluğunu taşıyabilecek yetişkinlere Ankara içi sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : PONÇİK
1234...301