Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

27985-) Kızımıza acil yeni bir yuva arıyoruz...

İstanbul - 20/09/2014 - ftsyldz@hotmail.com - 05337297718
2006 doğumlu kızımıza bebeğimiz olduğu için malesef yeni bir sahip arıyoruz.Düzenli bakımı ve aşıları yapılıyor onu sahiplenecek ailesinden bir birey gibi görülecek sıck bir ev ortamına ihtiyacımız var.Yer istanbul olup yaşıyacağı yeri kendim görmek istediğimden adrese teslim bırakılacak ve hiç bir ücret talep etmiyorum.Lütfen ciddi olanlar ulaşşınlar..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ftsyldz

27984-) Tam bir Beşiktaşlı Çarşı için sıcak bir yuva

İstanbul - 20/09/2014 - senaaynaci@gmail.com - 05417649896
Hem oyuncu hem çok atik. 21.06.2014 doğumlu Çarşı 3 aylık. Kuru mama yiyor ve tuvalet eğitimi var. Evde 2 dişi kedim ve 3 yavru kedi var.Hepsine birden bakmam imkansız. Minnakları yuvalandırmak zorundayım.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Beratsena

27980-) Minik Oğlumuza tekrar sokaklara dönmemesi için yuva arıyoruz

İstanbul - 20/09/2014 - elmas.burcu@yahoo.com.tr - 05069388874
Şu an yanımda bakmakta olduğum kediyi sokağımızda birileri patisinden çekiştirirken buldum. iki hafta öncesinde dişleri bile çıkmamıştı. Milupa mama ve biberonla besledim. gerçi bizim oyuncu Watson'ımız hemen bu duruma alıştı. Geldiğinden itibaren tuvalet alışkanlığını kazandırdım. Dış parazit ilacını yaptırdım, iç parazit tabletini aldım ancak kendisi minicik olduğu için vermememiz söylendi (en az 2buçuk kilo olması gerekliymiş) İşte bu kadar savunmasız ve güzel benim oğlum. yıkanmayı da sever ayrıca. Kucağınızda uyur peşinizden hoplar zıplar. Bir kez alıştınız mı evde bırakmaya bile kıyamazsınız. Korkusuzdur. Siz ayaktayken bacağınızdan ensenize kadar tırmanır bu yumurcak. Evimizin küçük olması ve annemin istememesi nedeniyle yeni bir yuvası olsun istiyorum. sokaklara tekrar salamam miniğimi. Bizi mutlu edecek sahip çıkacak birine ihtiyacımız var. Lütfen bize yardım edin.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : belmas

27983-) 1 yaşındaki Karamel yuva arıyor!

İstanbul - 19/09/2014 - bluesseverim@hotmail.com
Karamel 1 yaşında. Aşıları tam, bahçede kalmaya alışık. Kardeşimin alerjisi yüzünden sahiplendirmek zorundayız. Temel itaat eğitimi vardır. Aşı, mama gibi hiçbir ücret talep edilmeyecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bayanblues

27982-) Hayat dolu, güzel gözlü bir pati Hayati Benek

İstanbul - 19/09/2014 - nilgun.aydogan@mynet.com - 0532 681 18 74
Birimiz ona Hayati dedi, birimiz Benek.. Oldu adı Hayati Benek 3 aylık, erkek. İç ve dış parazit tedavileri yapıldı, tuvalet terbiyesi aldı. Kara minnak burnu suratına sanki özenle oturtulmuş gibi.. Çimen yeşili gözleri, özellikle uyum olsun diye ona uygun boyanmış, sürmeli.. Oyuncu, diğer kedilerle de geçimli sosyal bir yavru kedi. Uzun tüylü, top gibi yuvarlacık göbüşü azcık sarkıyor =D Özel ve güzel bir bebek kedi.. Hayat dolu, güzel gözlü pati Hayati Benek Kediciğe yuva arıyoruz. * Sahiplenmek için 09:00-21:00 saatleri arasında iletişim kurabilirsiniz. **Mesajla kendinizi ve şartlarınızı anlatan bir ön yazı ile başvurabilirsiniz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : KEDİCİ
1234...155