Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

28121-) GÜZELLER GÜZELİ 1 AYLIK DİŞİ TEKİR

İstanbul - 28/10/2014 - isilsener87@hotmail.com - 0535 392 55 32
Merhaba, Yağmur altında titrerken bulduğum bu şirin kız için çok acil sıcak bir yuva arıyorum. Bulunduğu gün kendi veterinerim tarafından temizlendi, Parazit aşıları yapıldı, tırnakları kesildi. Şu anda ona yuvasını açacak sahibini bekliyor. Çok sıcakkanlı, uysal ve sessiz bir kedi. Henüz bebek olmasına rağmen hiç mızmızlanmıyor, kendini sevdirip kollarınızda uyuyakalıyor. 1 yaşındaki erkek kedim minik kıza alışamadı ve hırlıyor, ayrı tutmak zorunda kalıyorum. Acil olarak bu miniği sahiplenecek şanslı kişiyi bekliyoruz. Ücretsiz olarak sahiplendirilecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : isilsener

28120-) Acil , 3 Yavru Ve Annesine Sıcak Yuva Aranıyor

İstanbul - 28/10/2014 - papatyare@hotmail.com - 5064930978
Acil , 3 Yavru Ve Annesine Sıcak Yuva Aranıyor, İstanbul Annesine ve emen üç yavru sahip çıkacak birini arıyoruz. Yavrular 3 aylıklar ve hala emiyorlar. Onları ayırmak istemiyoruz. Apartmanda baktık daha hiç dışarı çıkmadılar. Temiz ve bakımlılar. Dışarıya salmak istemiyoruz . Acil yuva aranıyor. İstanbul'un her yerine bırakabiliriz. Çok oyuncu ve tatlılar.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : vildan

28119-) Gretel ve yavruları

İstanbul - 28/10/2014 - hayriye.slr@hotmail.com - 05386479955
Gretel bir yaşında 2 yavrumuz var. 4 aylık oldular. Yavruların biri erkek biri dişi olduğu için birleşme olacağından acilen sahiplendirmek istiyoruz.3 de kırma iran kedisi. çokkk güzeller akıllılar aşıları tamm hiç bir ücret talep etmiyoruz onları çok sevecek iyi bakabilecek aile arıyoruz maddi olarak birde 3 adet oldukları için bakamıyoruz
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : gretel

28117-) İngiliz Cocker Oğluma İyi Bir Yuva Arıyorum

Eskişehir - 28/10/2014 - guraykaya@gmail.com - 05325743794
Köpeğim 7 yaşında ingiliz cocker cinsi kızıl tüylü ve oldukça sağlıklıdır. Doğduğundan beri evde baktık, tuvalet eğitimi vardır. Tuvaleti için sabah ve akşam 15 dk. gezmeye çıkartmak yeterli olmaktadır. Yetişkinler ve çocuklar ile dostluğu üst düzeydedir. Tüm aşıları tamdır ve aşı karnesi mevcuttur. Ailevi sorunlardan dolayı mevcut şartlarda artık bakamadığım için çok üzülerek köpeğime iyi bakılacağı yeni bir yuva arıyorum. Herhangi bir ücret talebim yoktur, iyi bakılacağını bilmem yeterli olacaktır. Lütfen hevesini almak için evcil hayvan arayanlar aramasın.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bonybony

28116-) 2 Aylık Minik Oğlumuz Yuvasını Arıyor

İstanbul - 27/10/2014 - kamil.turkdonmez34@hotmail.com - 0531 523 44 00
Bulduğumda 1 haftalıktı. Hayat onu daha yolun başında yalnız bırakmıştı. Ona evimi açtım ve annesinin yokluğunu aratmamaya çalıştım. Çok şükür şuanda 2 aylık ve gayet sağlıklı bir yakışıklı oldu fakat evdeki diğer yetişkin kedim ufaklığa pek sıcak bakmıyor saldırgan davranıyor. Dolayısıyla odadan dışarı çıkaramıyorum. Kendisi de sıkıldı bu durumdan. Bu sebeple de bu oyun sever, arkadaş canlısı yavrumuzu sahiplenecek yeni bir yuva arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : minciririm
1234...169