Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30228-) PONÇİK İN YUVASI OLURMUSUN

İstanbul - 23/08/2016 - 05454031952
Ponçik tek gözü enfeksiyondan dışarı çıkmış şekilde bulundu. Onun için hiç bir masraftan kaçınmadık en iyi göz doktorlarına götürüldü küçük bir operasyonla göz yuvasına yerleştirildi belkide birazda olsa o gözde görme şansını yakalayabilir dedi veteriner hekimimiz. Fakat şu an on a bakan arkadaşımızın anne ve babası yazlıkta olduğu için arkadaşımız ona tüm özverisiyle bakıyor onu çok seviyor elinde olsa kimselere bırakmaz fakat mecbur aile döndüğünde evde hayvan istemiyor bu yüzden ona kalıcı ömürlük yuvasını arıyoruz kedi bakımından anlayan 18 yaş üstü yeleşik düzeni olan arkadaşlara sahiplendirme yapılacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Catsoul

29980-) Güzel Gözlü Minnak ın Yuvası Olurmusunuz?

İstanbul - 23/08/2016 - 05366855313
Minnak bu sıcak yaz günlerinde vücudu aşırı su kaybından ölmek üzereyken bulundu. Şu an geçici yuvasında iyi durumda. Yaklaşık 5 aylık üç renkli dişi. Onu ömür boyu bırakmayacak her türlü bakımıyla ilgilenecek istanbul içi yerleşik hayatı olan kedi bakımından anlayan yeni yuvasını arıyoruz.18 yaşaltı, küçük çocuğu olan ailelere sahiplendirme yapılmayacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Catsoul

30226-) Pati pati

İstanbul - 22/08/2016 - ddemet87@hotmail.com - 5424224759
Kızım doğurdu 6 tane yavrusu var fakat evde iki adet daha yavrum olduğu için sahiplendirebilirim istiyorum lütfen yardımcı olun yer olarak İstanbul üsküdardayim
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Ddemet

30225-) Pesto ve Sufle

İstanbul - 22/08/2016 - ardaevirgen@hotmail.com - 0506 955 00 40
Biri siyah diğeri beyaz iki tane yavru kardeş. Yavru kediler evde doğdu. Doğduktan sonra annesi ve bir kardeşi vefat etti. Kediler doğdukları günden itibaren evde beslendi. İç dış parazit aşıları yapıldı. Mümkünse iki kardeşi beraber sahiplendirmek istiyorum. İnsanlara karşı sıcak kanlılar, kucakta uyumayı seviyorlar. Tuvalet eğitimleri olup, iki kardeş evde bütün gün oynayabiliyor. Onlara iyi bakabilecek sahipler arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ardaskan

30224-) sokağa gidiyoruz lütfen....

İstanbul - 22/08/2016 - 05052622164
Bu bebekler sokakta doğdu. Anne acemi davranınca komşum geçici olarak evinin küçük bir odasını açtı. Daha sonra anne hayati riski olan bir hastalığa yakalandı ve ameliyat geçirdi. Bebekleri günlerce beslemeye çalıştık ama annesiz kalınca bebeklerden ikisi öldüler. Daha sonra bulduğumuz süt anne ise bebekleriyle barınağa bırakılacak bir Van kedisiydi. Anne ve 6 yavrunun kaderleri böylece birleşti. Yuva arama çalışmaları sonuç vermedi. Bebeklerden birini almaya geleceğini söyleyen kişi dün vazgeçince komşum bebekleri bahçeye alıştırmayı denemiş. Henüz 2 aylık olmadılar ve maalesef bahçede erkek kedi saldırmış. Eve tekrar aldıklarında ise anne kedi kabul etmemiş ve dövmüş. Korkudan koltuklara ve halıya çiş yapmışlar dün yaşadıkları stres yüzünden. Komşum sabah 7de mesaj atmış,tüm gece uyumamışlar ve bugün barınağa veya petshopa bırakacağım dedi. Durumu anlattım ancak o da idare edemediğini söylüyor. Elimden gelen tek şey anneyi almak ancak bebekler açıktalar. Kendi yuva aradığım kedierim var ancak bu bebeklerin durumu şu an çok vahim. Bir oda onların dünyası olmuştu. Şimdi korku içinde bilmedikleri bir hayatın içine düşecekler. Lütfen bir şans verin
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : gzd
1234...54