Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

28072-) PONÇİK VE HAVUÇ

İstanbul - 15/10/2014 - eyazici78@hotmail.com - 5323574962
Sarı olanı bir arabanın motorunda uzun bir yoldan gelmiş sokağımıza. Uzun uğraşlar sonucu gözlerindeki enfeksiyon da ilerleyince pes etti ve sonunda çıkartabildik arabanın içinden. Birinden çıkıyor diğerine giriyordu. Tekrar arabalara girmesin diye içeri aldım. Yaklaşık 1 aydır bende. 3 aylık erkek. Diğeri ise eş zamanlı olarak sokağımızdaki caminin önüne bırakıldı. Çok korkmuştu ve o kadar küçüktü ki sokakta hayatta kalması zor olduğundan onu da içeri aldım. 2.5 aylık erkek. İkisi çok iyi arkadaş oldular. Şimdilik isimleri PONÇİK VE HAVUÇ oldu. Bütün gün oyun oynayıp yorulunca beraber uyuyorlar. Ancak işyerimde onları uzun süre barındırmam çok zor ve içeri ve insana bu kadar alışmışlarken sokağa bırakmak istemiyorum. Güzel birer yuvaları olsun istiyorum. Oyuncu özellikle tüylü tekir insana çok düşkün ve cana yakınlar. Çok sağlıklılar. İç dış parazit uygulamaları yapıldı. Tuvalet eğitimleri de var.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : edi

28071-) Yurtdışına çıkacağım için çocuğumu sahiplendirmek zorundayım

Ankara - 15/10/2014 - tugceayvali@hotmail.com - 0505 552 26 68
5 yaşındaki canımdan çok sevdiğim çocuğumu yurtdışına çıkacağım için sahiplendirmek zorundayım. Tek istediğim ona çok iyi bakacak güvenli bir yuva bulmak.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : hanimferitdadan

28070-) Akıllı kızımıza mutlu olabileceği yuva arıyoruz

İzmir - 14/10/2014 - ethnicstyler@hotmail.com.tr - 0 (535) 734 94 38
Yaklaşık 12 aylık, dişi sibirya kurdu, çocuklarla arası çok iyi, oyun oynamayı çok sever çok sessiz,sakin.ısırma huyu yok,çok sosyal bir köpek. acil yuva arıyoruz, İzmir içi deneyimli aileler önceliklidir. Ücretsiz olarak takibi yapılmak üzere sahiplendirilecektir.Kısırlaştırılmıştır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : otto_

28069-) Evden atılmış olan yaklaşık 2 aylık tekir kız için acil yuva

İstanbul - 14/10/2014 - merveguney@hotmail.com.tr - 534 7848382
Evden atılmış olan yaklaşık 2 aylık tekir kız için acil yuva...!!!! Sokaktaki hayvanlarla ve sokak hayatıyla uyum sağlayamıyor ev kedisi olduğu için... zaten tertemiz. SEVGİ DELİSİ, sürekli kırıl kırıl. Ben geçici olarak eve aldım dayak yediği için fakat evimde başka kedim var ve ailem ikincisini istemiyor. Sokağa giderse hiçbir şansı yok. Kalıcı yuva arıyoruz. YARINA KADAR yuva bulamazsa sokağa gidecek.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : mervegny

28068-) Boncuğa Acil Yuva arıyoruz

Kocaeli - 14/10/2014 - hilalkunyeli@hotmail.com - 05359652025
2-3 gün önce sitemizin havuzuna düşmüş bir kedi yavrusu bulduk. Henüz 2 aylık. Bir gözü iltihaplanmıştı ama tedavi edildi şimdi gayet sağlıklı bir minik Yoğun çalıştığımız için ilgilenmek çok zor oluyor. Ona sıcak bir yuva arıyoruz. Onunla ilgilenecek, sokağa atmayacak... Tuvalet eğitimi var ve çok oyuncu. Onu sahiplenmek ister misiniz?
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : hilald
1234...163