Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

Fatih Belediyesi Yedikule Barınağından Haberler

15/12/2008 Yedikule'den Haberler
Geleneksel Yedikule Takvimleri Hazır


Geleneksel olarak hazırlanan ve heyecanla beklenen Yedikule Hayvan Barınağı takvimleri hazırlandı. Tüm geliri barınaktaki minik dostlarımıza kalacak olan takvimler sizleri bekliyor.

Bu sene 6. tasarlanan takvimde Yedikule Hayvan Barınağının düzenlediği fotoğraf yarışmasındaki fotoğraflar kullanıldı ve 12 gönüllünün özel dilekleri eklendi.Özel Yılbaşı Kutuları Sizleri Bekliyor


Yedikule Hayvan Barınağı, barınaktaki dostlarımızın rahat etmeleri için sizlere sürekli yeni sürprizler hazırlıyor.

Özel yılbaşı kutusu içinde, üzeri Yedikule logosu ile süslü bir çay fincanı, 32 adet madlen çikolata ve anahtarlık. Bu çok özel hediye ile sevdiklerinizin gönlünü alabilir ve barınaktaki dostlarınıza yardım edebilirsiniz.

Birbirinden güzel hediye kutularına veya sınırlı sayıda basılan bu takvimlere sahip olmak için www.yedikulehayvanbarinagi.com adresini ziyaret edebilir veya 0212 633 58 57 numaralı telefondan Yedikule Hayvan Barınağına ulaşabilirsiniz.

Tüm Fatih Belediyesi Yedikule Barınağı Haberleri