Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

29029-) Ailesi ortada bıraktı, çok mutsuz.

İstanbul - 30/07/2015 - michellehazelmantle@outlook.com - 05350342404
Şu an kaldığı yer: Kadıköy Aşıları tamdır Eğitimli 4 aylık 2 ay önce Bostancı'da yol kenarında buldum bu yavruyu. Hemen bir öğrenci sahiplenmek isteyince verdim. 3 gün önce üniversite için başka şehre gitmesi gerektiğini ve artık bakamayacağını söyleyerek bana geri getirdi. Bu yavru çok mutsuz. Alıştığı ortamdan ayrılmak zorunda kaldı ve sevgiye deli gibi ihtiyacı var. İnanın benim 11 tane daha kedim olmasaydı kendim bakardım ama yer kalmadı evimde. Bu bebeği isteyen kişiler lütfen kısa süren bir hevesle alıp büyüdüğünde sevmeyecekse almasın. Bu yavru bir daha aynı mutsuzluğu çekmesin.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : BloodElf

29028-) Ballı sütun acil yuvaya ihtiyacı var

İzmir - 30/07/2015 - yelizaykut@gmail.com - 0543 7945058
Ben 1 ay önce minik gözlerimi dünyaya açmış bir dişiyim. Minik patilerim ile zıplaya zıplaya oyun oynuyorum. Bana mama ve süt veren bir evin balkonunda yaşıyorum şimdilik. Evin sahipleri gozlerimi temizledi, bana sut ve mama verdiler.Beni besleyen evde büyük büyük kediler olduğu için eve giremiyorum. Daha çok küçük olduğum için savunmasız. Geceleri dışarda korkuyorum. Kendime sıcak bir yuva arıyorum. Çok bir şey istemem bir kap yemek ,bir kap su ,birde beni sevebilecek hayat arkadaşı bana yeter. Sesim cikmiyor, miyavladigimi bile anlamazsiniz. Bana ulaşmak için numaradan randevu alabilirsiniz mesaj atsanız o size geri dönüş yapar.0543 7945058
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : yengech

29027-) Çorlu'da Yavru Tekir Kediye Yuva

İstanbul - 29/07/2015 - belginbayram96@gmail.com - 05337321816
Bu yavru kediyi bir hafta önce mahallemizde arabanın altında miyavlarken bulduk, ilk bulduğumuzda aşırı zayıftı gözleri iltihaptan kapanmıştı ve diğer kediler ona saldırmak üzereydi napacağını şaşırmıştı. Eve aldık ve gözlerini damla damlatarak düzelttik, pireleri için sprey kullandık ve bi peçete dolusu pire döktü. Hayvan kaşınmaktan uyuyamıyordu, pirelerini döker dökmez ölü gibi uyudu. Günler boyunca hep uyuyarak geçti, hava sıcak olmasına rağmen gelip boynumuzda, kolumuzda kıvrılıp uyudu öyle güvende hissetti belki annesi yerine koydu. Daha yeni yeni toparlıyor. Biraz daha zaman geçtikten sonra, tam olarak kilo alınca ya sokağa bırakacağız ya da sıcak bi yuva bulacağız. Biz evde bakamıyoruz, 16 yaşında köpeğimiz var ve çok kıskanç, zaten yeterince yaşlı kıskançlıktan strese girip ölmesini istemiyoruz. Kediyi şimdilik farklı bi odada tutuyoruz ama zor olmaya başladı benim de allerjim var. Anneannemle yaşıyorum o yaşlı zaten, köpek de ona çok bağımlı sürekli peşinde anneannem odaya girince havlıyor sürekli. Ben 18 yaşındayım yakında üniversite açılacak, tıp okuyorum dersten başka bir şeye vaktim yok. Çok uslu bi kedi, oyun oynamaya bile yeni yeni başladı oyuncaklara başını sürtüyor halen oynamayı bilmiyor. Pati atması, ısırması yok. Bazen komşunun kızı geliyor evire çevire seviyor ona rağmen hoşuna gidiyor sevilmek. Yürürken kucağa almaya alıştırdım o şekilde sesini çıkarmadan uyuyabiliyor. Birkaç güne daha da canlanacak şimdi dediğim gibi hayvan yeni kendine geliyor. Şimdiden sahiplenmek isteyen herkese teşekkürler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Belgin

28999-) Güzel ankara kedisine sahip arıyoruz

İstanbul - 29/07/2015 - info@kosuyolupet.com - 05326227671
10 yaşlı kısır dişi ankara kedisine ücretsiz yeni yuva arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : KPVK

28798-) Böcüke yuva.

İstanbul - 28/07/2015 - nlgnakdag@hotmail.com - 0543-367-25-71
çocukların suya sokup çıkartmalarını görünce almak zorunda kaldım.Fakat yuva bulamazsam salmak zorundayım,evde kedi sayısı fazla ve büyükler baya sıkıntı yaşatıyor ufaklığa. 2,5aylık afacan bir erkek.Istanbul esenyurt
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : müezza
1234...188