Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

27842-) MAVİ GÖZLÜ HENÜZ BİR AYLIK KARA BEBEK ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYO

İstanbul - 20/08/2014 - nazkaynak@gmail.com
Ataşehir/İstanbul Kapımın önünde buldum, iç dış parazit tedavisini yaptırdım, tamamen temiz, mama yiyor. Ancak alerjim ve evde farklı evcil hayvanlarımın olmasından ötürü uzun süreli sahiplenemem. Bakımına destek olmaya devam edebilirim, yeterki bir yuvası olsun. Oyuncu ,insan canlısı, uslu bir kız kedi.. Sokaklara dönmesin, lütfen çevrenize de duyurunuz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : karakedi

27839-) Meggie

İzmir - 19/08/2014 - baris_comert_48@hotmail.com - 0 554 957 26 44
Kedimiz 2 yaşında olup bütün aşıları tamdır.Siyam kedisidir.Kısırlaştırılmamıştır,ancak o dönemlerinde fazla sorun çıkarmaz.Dişidir.Tırmalama huyu yoktur.Sadece bütün diğer kedilerde olduğu gibi ısırma huyu vardı o da bir süre önce sona erdi.Oldukça uysal,insan canlısı sıcakkanlı ve sevecen bir kedidir.Sevgiye karşılık verir ve kısa zamanda alışır.Evdeki eşyalara zarar vermez,söz dinler.Ancak diğer kedilerdeki gibi 3 ayda bir parazit aşısı vardır,dilerseniz kendi veterinerimize de yönlendirebiliriz.Kuru mama ile beslenir,bazen yaş mama çok nadir de olsa bizim yediğimiz besinlerden de yer ancak kuru mamaya alışmıştır.Sahiplenecekişiye kedinin bütün eşyalarını verebiliriz.Meggie ile 2 çok güzel senemiz geçti.Yemeğinden içmesine,bakımından aşılarına kadar çok iyi baktığımızı düşünüyorum ancak biz 2 öğrenciyiz ve okulumuzun bitmesine yakın bir sürece girdik.Dolayısıyla hayatımızda önemli kararlar vermemiz gereken ve yoğun olan bir sürece giriyoruz.Ona yeterli özeni gösteremeyeceğimizi düşünüyoruz.Siz de takdir edersiniz ki biz sahipler olarak onları mağdur etmemek adına ve onların iyiliği için onlara en iyi ortamı sağlamalıyız.Şimdiden teşekkür ederiz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bariscomert

27835-) 2 aylık sürmeli gözlü prensesi sokağa bıraktılar....

İstanbul - 19/08/2014 - pallid_c@hotmail.com - 05344687383
Defalarca uyarmamiza rağmen kısırlaştırılmayan ve çiftleştirilen ev kedisinin yavrularından biri Yağmur. 2 aylık olunca kardeşleriyle birlikte sokağa bırakıldılar. Yağmuru fırtınada tesadüfen sırılsıklam ıslanmış olarak bulduk. Veteriner kontrolleri yapıldı. İç ve dış parazit aşıları tamamlandı. Dünya güzeli, süper zeki, oyuncu ve inanılmaz tatlı bir kız çocuğu.Kendi kendini saatlerce eğliyor,çok mutlu bir kedicik. 2,5 aylık oldu. Kuru ve yaş mama yiyor, tuvalet terbiyesi var.Evinize neşe getirecek, oyuncu,pusucu bir kucak kedisi arıyorsanız Yağmur tam size göre. İnsanları çok seviyor, tam bir kucak kedisi. Ona bir ömür yuvasını açacak annesini arıyoruz. Evdeki kedicik ve köpek nüfusumuzun fazla olmasından dolayı acilen yeni yuvasına kavuşması gerekiyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : miyavvv

27830-) Sizce mahsuru varmı

İstanbul - 18/08/2014 - pisilerim@hotmail.com - 0216 3845165-0555 9869730
Minikken barınaktan çıkarıp tedavisi yaptırdım,kötü durumdaki bir gözü ameliyatla alındı,şimdi 3 aylık,çok sağlıklı oyuncu bir erkek bebek,parazit aşısıda yapıldı,kesinlikle tuvalet alışkanlığı var,bir gözünün olmaması önemli değil,bizce mahsuru yok ömür boyu bizim olur diyorsanız arayın lütfen
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pisiciklerim

27796-) İnci kız yuva arıyor

İstanbul - 18/08/2014 - pisilerim@hotmail.com - 0555 986 97 30
3 aylık,iç ve dış parazit ilaçları yapıldı,tuvalet alışkanlığı mükemmel,insancıl bu kız ömürlük yuvasını arıyor,üstbostancı tarafındayım
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pisiciklerim
1234...116