Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

28147-) Bediş'e yuva arıyorum

İstanbul - 11/11/2014 - aysket04@hotmail.com
Merhaba, yaklaşık 1 sene önce sokaktan alıp sahiplendiğim kedime yeni bir yuva arıyorum. Sağlık sebeplerim nedeniyle ne yazık ki artık ona bakamayacağım. Bütün aşıları tam, çok uysal ve sakin bir kedidir. Evda varlığını bile hiseetmeyeceksiniz. Bize yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağız.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : aysket

28145-) Bu miniğe acil yuva!

Samsun - 11/11/2014 - narinselduz@hotmail.com - 5446906887
Merhaba sokakta annesiz bağırırken ölmesin diye ramazan bayramının 2.günü eve aldım bu kediciği sanırım şimdi tahminen söylüyorum 4 aylık civarı, erkek, tuvalet eğitimi var. Yuva arayalı 1 ay gibi bir süre oldu. alerjimiz olduğundan ben evde daha fazla bakamıyorum malesef . İmkanlarımız kesinlikle el vermediği için bu bebeği çok sevsek de sahiplendirmek zorundayız. YARDIM EDİN ONA GÜZEL BİR YUVA BULALIM... Çok tatlı, oyuncu ve masum, lütfen yardım edin. Çok acil yuva bulmamız gerekiyor. Samsun'da bu yavruya evini açacak, onu sahiplenecek birini bulabilir miyiz? Daha fazla bize alışmasını istemiyoruz.kediye isim vermedim genelde oğlûûm diye çağırıyorum
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : narin

27934-) Annesiz 2 yavru kedi ömürlük yuvalarını arıyor

İstanbul - 10/11/2014 - ipeksolpan@hotmail.com - 05356633756
Merhaba, Bu 2 yavrudan biri Fatih Çarşamba'da bir kutunun içinde bulundu pisliğe bürünmüş halde ve çocukların tekmelerinden kurtarıldı. Siyah beyaz olanda Fatih'te gozu hastalandigi icin sokaga ailmis sekilde bulundu. 2 yavruda erkek, tekir 3 aylik, siyah-beyaz 2,5 aylik. Ic vedış parazitleri yapıldı. Ikise de oyuncu ve aynı zamanda usullar. 'ikisininde kum eğitimi var ve kuru mama yiyorlar. Veteriner kontrolünden geçtiler ve sağlıklılar. Geçici yuvalarındaki süreleri dolmak üzere ve en kısa sürede birer yuvaya ihtiyaçları var. Lütfen onların sokağa dönmelerine izin vermeyin.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ipeksolpan

28103-) Barbie bebek

İstanbul - 07/11/2014 - pisilerim@hotmail.com - 0216 3845165-0555 9869730
2 aylık,pire damlası ve içparazit iğnesi yapıldı,tuvalet alışkanlığı kazandı,sağlıklı oyuncu minik kızın ailesi olmak istermisiniz
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pisiciklerim

28077-) Sülüman ve Hürrem Yuva Arıyor

Çanakkale - 07/11/2014 - kocuej@hotmail.com - 5426950246
İkisi de son derece kedi ve insan canlısı 2-3 aylık biri kız (üç renkli olan) diğeri oğlan kedi yavrularını tek tek ya da birlikte sunu sahiplenebilecek Çanakkale, Antalya ya da İstanbul'da yaşayan hayvanseverler arıyorum. Evde hali hazırda üç kedim olduğu için bunlara bakmam mümkün değil. Evde yaşamaya alıştılar parazit tedavileri, karma aşıları yapıldı, tuvalet eğitimleri var, son derece uysal ve oyuncular. Yavruların ikisini birden ya da birini almak isteyenler bana cep tel yada e-posta ile ulaşabilirler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pumpkin
1234...135