Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30370-) Uzun Tüylü Tekir Minnoş Kız

İstanbul - 16/10/2016 - betul_vanessa@hotmail.com - 05313212497
Sokaktan kurtarılmış tekir kız. Yaklaşık 3 aylık sağlıklı parazit tedavisi yapılmış temiz kedi. Kum terbiyesi var. Kesinlikle tırmalamaz cana yakın bir kedi sadece yaşının verdiği bir oyunculuğu var ama insanlara bulaşmaz kendi kendine oyuncaklarıyla oynar bu arada oyuncakları çok sever. Ayrıca bazen hafif ısırması oluyor ama hiçbir şekilde can yakmıyor zaten kızdığınız zaman gidip bir köşeye yatıp uyuyor. Öğrenciyim ve başka kedilerimde var bu minnoşun sokağa gitmesini istemiyorum umarım onu çok sevecek bir ailesi olur bu arada diğer kedilerle çok iyi anlaşır hiçbir sorun yaşamaz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bngl

30368-) Minik Çıtır Pıtır'a Soğuklar Gelmeden Yuva

İstanbul - 15/10/2016 - dincaysenur@gmail.com
Merhaba 1 ay önce arka arkaya 2 ayrı kedi buldum. Biri siyah tekir şimdi 2. ayına yaklaşmıştır araba motorunda bulundu yetim, dişi. Biraz meraklı yaramaz ama sevgiye çok muhtaç. Diğeri sarı renk erkek oda çamurlu suda bulundu,1 ayı biraz geçmiştir. Daha sakin ama ilgi istiyor. Sağlıkları yerinde iç dış parazit yapıldı ama sanırım dış parazit bidaha yapılması gerek. Ben bunlara havalar güzelken bahçede bakmaya çalışıyordum ama zaten 3 tane kedim var ve bu yavrularla yeterince ilgilenemiyorum ve üzülüyorum. Çünkü anne yok ve sevilmek istiyorlar yoğunluğumdan sadece mama koyabiliyorum fakat havalar soğumadan yuvalansınlar istiyorum. Bahçede bi yer yaptım ama soğuklarda işe yaramaz. İnşallah bir sahiplenen olur. Tuvalet eğitimleri var, kuru mama yiyorlar. İki tane ayrı link koyacağım. İkisini aynı anda yada ayrı ayrı sahiplenebilirsiniz. Kardeş gibiler araları iyi.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : 1231

30367-) aşıları muayenesi yapıldı.

İstanbul - 15/10/2016 - 05323944073
Aşıları muayenesi yapıldı. Tuvalet eğitimi var. Bir buçuk aylık. Annesi zannedip sürekli kucağımda uyuyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : ddd

30365-) çok acil muhteşem erkek sarmana yuva!

İstanbul - 14/10/2016 - sibel_oez@hotmail.com - 5359627017
Çok acil zaman kalmadı, kış kapıda, dışarıda yaşayamaz! Sokakta peşimize takılıp eve zorla girip yerleşen bu erkek kedicik yaklaşık 6-8 aylık, çok sevimli, aşırı insan ve ev delisi... belli ki ev kedisi ... vahşi bir kedim ve köpeğimle bizde uzun süre kalamaz, banyoda durmak zorunda yuva bulana kadar ama orada sürekli ağlıyor... Sadece sevgi istiyor, insana çok düşkün ve çok güzel söz dinliyor, sürekli böyle kapalı tutamam! Tuvalet alışkanlığı var, İç dış parazit yapıldı. Çok sağlıklı
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sibella62

30364-) Küçük adama yuva.

İstanbul - 13/10/2016 - nlgnakdag@hotmail.com - 0543-367-25-71
Bankaların olduğu işlek bir cadde de insanların peşine ordan oraya giderken görüldü.evimiz de kedi sayımız fazla ve yerimiz olmamasına rağmen dayanamayıp getirdik yuva buluruz ümidiyle.3 aylık kadar erkek.istanbul esenyurt
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : müezza
1234...50