Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

28343-) Mıcırık'a yeni yuva arıyoruz (7,5 yaşında, 3,2 kg melez)

Ankara - 20/01/2015 - ovuncuysal@gmail.com - 5052639851
7,5 yaşında iyi huylu, evcimen ve oyunbaz kedimize yeni yuva arıyoruz. Kendisi tırnak çıkarmadan oynamayı hiç öğrenemediği için 21 aylık kızımızla anlaşamamaktadır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : hermenu

28338-) 2 AYLIK YAVRULARIMIZ YENİ YUVALARINI ARIYOR

İstanbul - 19/01/2015 - pizadeh@gmail.com - 5057018239
Merhaba, Dişi kedim doğum yaptı. Şimdi 8 haftalık, nurtopu gibi 5 yavrumuz var. (3'ü siyah, 1 beyaz, 1 tekir) Yavru kedi isteyenler benimle iletişime geçebilirler. Not: Siyah bebeklerimiz dişi. Diğerleri erkek. Siyahlarımız oldukça oyuncu ve çok sevecenler. Tekirimiz Garfield misali tembel Beyazımız ise meraklı...
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pizadeh

28327-) CİHANGİR OĞLAN

İstanbul - 14/01/2015 - sebnemyalcin@outlook.com - 5334670211
Cihangir oğlan..Bu çocuk apartmanda aniden beliriverdi..2 gün bekledim belki sahibi vardır diye..Baktım dışarı atmislar..Ağacın tepesine çıkmış köpekten kaçıyor. .Ağaçtan aldım kucağıma sarıldı. .2 ay oldu bende..Patilerinin içi yumuşacık. .Belli yeni atmislar hemen ben aldım. .Evde 4tane kedim var ve son gelen kedim onu asla istemiyor..Arka odamda sıcak konforlu ve temiz pak misafir ediyorum..Ancak onun özgürce oynayabileceği bir yuvaya ihtiyaci var..Tahmini 5-6 aylık. .Kum eğitimi var..Sevgi delisi sarman bir oğlan. .Ilk aşılarını yaptırdım. .Karnesi mevcut..Vitaminler veriyorum..çok sağlıklı bir çocuk. .çocuklarla iyi anlaşıyor..Ona yuvanizi açar mısınız Başakşehir'deyiz, heryere ulaşımını sağlayabilirim.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : şebnemkedisi

28316-) Bu Güzel Kıza Acilen Yuva Arıyoruz

Çanakkale - 14/01/2015 - ogulcaniktuer@gmail.com - 05363278676
Bu tatlı yavruyu birkaç hafta önce sokakta patisi kırık halde buldum. Veterinere götürdüm, iç dış tedavisi yapılmış iyi de bakılmış. Belli ki sahipliymiş ve yüksek bir yerden düşmüş. Çok aradık sahibini bulamadık. Biz patisini tedavi ettik. Hafif topallıyor ama üstüne basabiliyor. Evimizde 2 tane daha kedimiz olduğundan artık ona başka bir yuva bulmamız gerekiyor. Yaklaşık 3,5 - 4 aylık yavru ve dişi. Çok sakin tam bir ev kedisi. Bize hiç bir sorun çıkarmadı. 2 Kedimiz olmasa sahiplendirmezdik çok tatlı ve çok alıştık. Tüyleri de pamuk gibi. En kısa zamanda ona ömrünün sonuna kadar bakacak iyi kalpli, hayvansever bir yuva arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : cantugba

28323-) SOFİ'NİN DE BİR YUVASI OLSUN

İstanbul - 13/01/2015 - eyazici78@hotmail.com - 5323574962
Bu güzel tekir kızı 2 aylıkken çöpün yanına terkedilmiş halde bulmuştum. aç ve susuzdu, çok korkmuş ve halsizdi. Geçici olarak işyerine aldık.Bağışıklığı çok düşmüştü ve şiddetli ishali ve göz enfeksiyonu vardı.Klinikte 1 aya yakın kaldı ve tedavi oldu güçlendi toparlandı. Ölümden döndü. İç dış parazit uygulamaları ve mantar aşısı dahil tüm aşıları yapıldı.Artık tertemiz ve çok sağlıklı bir ev kedisi oldu.Baktığımız hayvan nüfusu sebebiyle ve sürekli sahiplendirme yapmak durumunda olduğumuzdan onu sahiplendirmek zorundayız. İçeriye öyle alıştı ki bu soğuklarda sokağa geri bırakmak istemiyoruz. Ancak işyerinde tutmamız da mümkün gözükmüyor.Bazen günlerce iş yerine gidemediğimiz oluyor. Hakettiği ilgiyi, zamanı ve sevgiyi gösteremiyoruz.Yeni gördüğü insanlara karşı azıcık çekingen ama bu her geçen gün azalıyor alıştığı zaman çok cana yakın, mırıl mırıl bir kedi. Çalışırken yanınızda oturmayı, uyurken sizinle yatmayı çok seviyor. Sofi 4.4-5 aylık, tırmalamayı, ısırmayı bilmez, çok yumuşak huylu, tuvalet eğitimli, kısırlaştırılmış, oyuncu ve çok tatlı bir tekir kız.Onun birkaç günlük alışma sürecine sabır gösterebilecek, kedi bakımında tecrübeli, ona sevgisiyle yaşadıklarını unutturacak meleğini bekliyor.Diğer kedilerle de çok iyi anlaşıyor. Lütfen sokağa dönmeden ona yuvanızı açın. ulaşım sağlanacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : edi
1234...143