Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

27273-) MUHTEŞEM BEBEKLER

İstanbul - 23/04/2014 - funda.unsel@hotmail.com - 0533 411 80 84
Merhaba can dostları, meloşum 13 mart sabahı muhteşem 4 bebek dünyaya getirdi.Gümüş bebeği 3 haftalıkken ciğerleri gelişmediği için maalesef kaybettik.Arkadaşım annesiz 10 günlük bir bebek bulup bana getiriyor,Çok şükürki meloşum o bebeği kabullenip emziriyor ve sayımız yine 4 oluyor.Meloş kız aslında apartmanımızın bahçesinde ikamet eden bir sokak kedisi.Balkonumuzun camına gelir içeri alırız, yemeğini yer koltukta keyif yapıp gitmek ister.12 mart gecesi gitmek istemedi,sabah doğum gerçekleşti.Bana sürpriz yaptı evde biri epilepsi biri felçli olmak üzere 6 kedim daha var.Anlayacağınız üzere maddi manevi sorumluluğum oldukça fazla..2aylık olduklarında yeni yuvalarına gitmeye hazır olacaklar ilgilenenler.Lütfen iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirler. Geçici heves için,çocuğuna oyuncak olması için ,kılından tüyünden, yaramazlığından sıkılıp,seyahatti taşınmaydı v.S sokağa veya barınağa terk edecekler lütfen aramasın.Sahiplenmeden önce lütfen bunları iyi düşünün.Kedi deyip geçmeyin onlarda biz insanlar gibi sevverler sevilmek isterler ,hasta olurlar,ilgi beklerler,evlerine ve insanlarına alışırlar ,bizler gibi can taşırlar. Onlara gerçekten iyi bakabilecek ,hastalıkta ve sağlıkta ,ömürleri boyunca sevgilerini ilgilerini esirgemeyecek güzel kalpi hayırlı insanlar arasın..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Pastel

26593-) SEVİMLİ CAN DOSTLARINA ACİL YUVALAR

İstanbul - 23/04/2014 - funda.unsel@hotmail.com - 05334118084
Merhaba hayvan dostları.... BALIM ve PANDA 10 aylık kardeşler.Hiçbiri cins değil yüzde yüz sokak kedileri, fakat nasıl sevimli nasıl masum nasıl canlar anlatamam...PANDA hem çok nazlı hemde afacan bir kız, BALIM yakışıklı bir sarman oğlan,muhteşem bal rengi, çok şey anlatan gözleri var, birde sarılıyorkii insana... kısırlaştırıldılar.Tuvalet eğitimleri elbette var , kuru mama yiyorlar tabii arada bir tavuğa yada yaş mamaya bayılıyorlar. Evde biri felçli biri epilepsi olan 6 kedim var.Hasta olan kedilerimin bakımları maddi manevi büyük sorumluluk, ve çok hassaslar.bu sebepten o zavallı çocuklar kapalı balkonumuzda ikamet ediyorlar.Balkon kapalıda olsa evin içerisinde olmak istiyorlar artı sıkılıyorlar.BU MİNİK CANLARA EVİNİZİ YÜREĞİNİZİ AÇIP, ÖMÜRLÜK DOSTLARI OLURMUSUNUZ??
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Pastel

27250-) YAVRU KEDİYE ACİL YUVA!!!

İstanbul - 22/04/2014 - orbay.kosan@gmail.com - 5337278268
Minik Betoyu sokakta yardıma muhtaç bulduk. Çok küçük, 1.5 aylık, kuru mamaya alıştırdık ve tuvalet eğitimi var. Cok akıllı bir kedicik fakat evimizde iki tane kocaman kedilerimiz var ve miniği kabullenemeyip surekli dovuyolar. Miniğe acil güvenli bir yuva arıyoruz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : orbay

27216-) Minik yavruya yuva

İstanbul - 22/04/2014 - minealagoz82@hotmail.com
Minik yavru 20 günlük civari eşimin arabasına girmiş iş yerine götürdü ama orda kalması mümkün değil evime alamam benimde kedim var.Dışarda yaşayamaz lütfen yuvası olsun.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Cinciknaz

27267-) Sevimli beşli..

İstanbul - 21/04/2014 - recepemrecakir@gmail.com - 532 666 96 69
Beş küçük yavru..Mahalledeki köpeklerden korunmak amaçlı anneleri ile beraber eve alınarak bakıldı..50-55 günlükler..Bakan aile dışarı bırakmak zorunda..Aynı tehlikeler yine onları bekliyor..Bu oyun delisi yavrulara sıcak bir yuva sevecen anne babalar arıyoruz..
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : şehla
1234...58