Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30234-) Salsa Yuva Arıyor

İstanbul - 25/08/2016 - sedaarig@hotmail.com - 05338191222
Adı Salsa. Erkek, yaklaşık 2 aylık. İç - dış parazit aşıları yapıldı. Kum terbiyesi var. Oldukça uysal ve oyuncu. Ümraniye Her hangi bir ücret, veteriner masrafı talep edilmeyecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : SedaArig

30233-) HAMURUN YAŞAMADIĞI ACI KALMADI KAYBOLDU TERK EDİLDİ ACİL YUV

İstanbul - 24/08/2016 - sarbasgizem@gmail.com - 0534 717 96 45
Hamur 5 aylıkken barınaktan çıkıp bana geldi. Ben devamli yuvalandırma yapıyorum. Evim devamlı dolu. Ve benim de kedilerim var. Ona güzel bir yuva buldum diye düşündüm. Fakat aylar sonra kaybettiler Hamuru. Görme engelli bir kedi. Henüz kısır da değildi. Bulduğumda hamile kalmıştı. Şimdi yavruları büyüdü ve hatta yuvalandı. Hamuru da biri sahiplenmek istedi. Kısırlaştırdıktan sonra yuvalandırdım. 1 hafta sonra bıkıp geri gönderdi. Bu can bu zamana kadar yaşamaması gereken hiç hak etmediği şeyler yaşadı. Onun da artık güzel bir yuvası olmasın mi ? Siz böyle güzel bir sevap işlemek istemez misiniz? Engelli bir cana yuvanızı açmak istemez misiniz ? Hamurun engeli sadece görüntüsü diyebilirim. Tamamen kör değil. Kapalı kum kabı kullanıyor. Mama yiyor. Oyun oynuyor. Merdivenleri inip çıkıyor. Evi istediği gibi dolaşıyor. Yani ekstra bir ilgi bakim istemiyor. Sadece çok sevgi arsızı çok sıcakkanlı sevgiye aç bir can. Aşıları yapıldı. İnsanlarla,çocuklarla,kedi ve hatta köpeklerle bile uyumludur. Fakat evim çok kalabalık olduğu için rahat değil. Bu yüzden rahat edebilmesi için çok acil ömürlük yuvasını arıyorum. İstanbul içi 25 yaş üzeri kedi bakımında bilinçli pencerelerinde koruma bulunan aileye sözleşme ile yuvalandirilacaktir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30230-) Komik kedi Çizi'yi sahiplenmek ister misiniz?

İstanbul - 24/08/2016 - mnr.atc@gmail.com
Annesi tarafından terk edilince saklandığı çöp kovasının altından zorla çıkardığımız Çizi'yi sahiplenmek ister misiniz?
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : münür

30231-) Yuva arıyor

İstanbul - 23/08/2016 - 05549642454
Bebeğimizin alerjisi yüzünden bir diğer bebeğimizden vazgeçmek zorunda kalıyoruz.Yastığı daha 1-2 aylıkken sokaktan evlat edinmiştik.Şimdi 7 yaşında.Tam bir ev kedisi çok bakımlı, sağlıklı, insanlarla çok uyumlu, duygusal,insanın gözünüzün içine bakan bir kedi ve acil bir yuvaya ihtiyacı var. Sokağa ya da barınağa bırakmamız imkansız çünkü yaşayamaz.Uzun zaman önce kısırlaştırdık.Yastıkla beraber oyuncaklarını,kumluğunu,taşıma çantasını ve tırmalama tahtasını da veriyoruz.Tek ihtiyacı biraz yemek,su ve onu sevecek bir sahip.Lütfen es geçmeyin.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : mell

30228-) PONÇİK İN YUVASI OLURMUSUN

İstanbul - 23/08/2016 - 05454031952
Ponçik tek gözü enfeksiyondan dışarı çıkmış şekilde bulundu. Onun için hiç bir masraftan kaçınmadık en iyi göz doktorlarına götürüldü küçük bir operasyonla göz yuvasına yerleştirildi belkide birazda olsa o gözde görme şansını yakalayabilir dedi veteriner hekimimiz. Fakat şu an on a bakan arkadaşımızın anne ve babası yazlıkta olduğu için arkadaşımız ona tüm özverisiyle bakıyor onu çok seviyor elinde olsa kimselere bırakmaz fakat mecbur aile döndüğünde evde hayvan istemiyor bu yüzden ona kalıcı ömürlük yuvasını arıyoruz kedi bakımından anlayan 18 yaş üstü yeleşik düzeni olan arkadaşlara sahiplendirme yapılacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Catsoul
1234...48