Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

31322-) Aşıları tam, kısır, dişi

Ankara - 06/07/2018 - 05352900230
Sokak köpeğimiz suzi artık yuva arıyor. Tüm aşıları tam ve kısırlaştırılmış dişi bir sokak köpeğidir. 1 yaşında olduğunu tahmin ediyorum. Sokakta yaşayamayacak kadar saldırganlıktan uzak, kendini koruyamayacak kadar uysal. Lütfen ona bir ev için şans tanıyın.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : pakizeozgecelik

31302-) Yavru Kömürümüz =)

Burdur - 08/06/2018 - enissdalkiran@gmail.com - 0538 439 47 22
Burdurda çarşıda eve dönerken peşimize takıldı bu tatlı şey öyle sevecen öyle güzel ki hemen oynadık sevdik tabi bir yandan da kontrol ettik tüylerinin bakımlı oluşu, tırnaklarının kesilmiş oluşu, pati altındaki tüylerinin kesilmiş oluşu, biti piresi olmayışı, kulak kiri ve uyuzu olmayışı bizi şaşırttı Sahipli sandık belki evden kaçmış belki sokağa atılmıştı
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sametaydin

31301-) Sarışın kızıma acil yuva!

İstanbul - 07/06/2018 - nagihan.zbeyoglu@gmail.com - 05301383264
merhaba arkadaşlar, sarışın kızımız sekiz yaşında hanımefendi bir İran kedisi. tuvalet eğitimi var ve aşıları tam. çok uysal bir dişi sanırım yaşının verdiği olgunlukla oldukça sakin. kucakta uyumalara bayılır. benim evim bir artı bir ve biraz nemli. uzun saatler ev dışında olmam gerektiğinde camları kapatıp cikiyorum ve döndüğümde ufaklık oldukça bunalmış oluyor. ve sınava hazırlandığını için her gün derse gitmem gerekiyor yalnız kalmak zorunda kalıyor. bunun dışında işten ayrıldığım için masraflarını karşılamakta oldukça zorlaniyorum. aylardır direndim ayrılmak istemedim ondan. ama şuan zor bir noktadayiz. barınak koşullarını biliyorum kesinlikle oralara gitmesine izin veremem. inanın yoldaş olur size kapıda bekler gelisinizi, ayaklarınıza sarılır siz TV izlerken. onu çok sevecek yeni bı aileye ihtiyacı var şimdi. Aşı, mama vb. masraflardan kesinlikle ücret talep edilmeyecektir
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : nagihan

31243-) Herkül yuva arıyor

İzmir - 26/03/2018 - 05514170117
Herkül'ü parkta bulduk.Hastaydi,tedavi ettirdik.Sagligina kavuştu.Tek isteği mutlu bir yuva.Kangal kirmasi 4-4,5 aylık.Iç-dış parazit ve karma aşısı yapıldi.Bahceli ev tercihimizdir.25 yaş üstü, İzmir ici aileye yuvalandırılacaktır.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : dostpati

31227-) Çirkin

İstanbul - 17/03/2018 - balim339946@gmail.com - 05414841535
Çirkin 8-9 ay önce güvenlik tarafından hasta bir şekilde parka getirildi. Geldiğinde hastalıktan derisi kanıyor, gözleri açılmıyordu. Hayvanseverler aralarında para toplayarak tedavilerini yaptırdı ve artık Çirkin o parkta yaşamaya başladı. Her gün karnını doyuruyor, seviyor ve onunla oynuyorduk. Fakat birkaç gün önce çevreden gelen şikayetler sebebiyle barınağa gönderildi. Zaten hasta gelen Çirkin leş gibi barınakta yaşayamaz tekrar hasta olur. Onu barınaktan çıkarmamız gerek ama şikayetler zamanla şiddete döneceği için park onun için artık güvenli olmayacak. Çok acil geçici veya kalıcı yuva gerekiyor. Mümkünse bahçesi, çiftliği olan birinin almasını istiyoruz çünkü çok büyük bir oğlan onun için böylesi daha rahat olur.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : balımcigdem