Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30358-) Husky'yi Kurtarın

Ankara - 09/10/2016 - cbozdemir72@hotmail.com - 5053946671
Yaklaşık 1 hafta kadar önce Ankara/Haymana yolu üzerindeki araştırma çiftliğimize sığınmış olan bir Husky’ye kaçtıysa ailesini değilse yuva aramaktayım. Bulunduğu yerde saldırgan köpek sürüleri var ve yavrucak oldukça ürkek. Dışarıda yaşamaya alışkın değil.Eğitimli, her tür komutu dinliyor ve yapıyor. Lütfen orda başına bir şey gelmeden ve havalar bozup hastalandırmadan bu çocuğu ona layık sevgi dolu ailesine kavuşturalım. Daha önce köpek bakmış, aile düzeni oturmuş, ciddi insanlar arasın. Kısırlaştırma şartı ve sözleşme karşılığında sahiplendirilecektir. Lütfen mesaj yada mail ile değil sadece telefon ile iletişime geçin.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : demsi

30267-) Dünyada Tek Başına Bir Can

Ankara - 05/09/2016 - cbozdemir72@hotmail.com - 5053946671
ANKARA/Bu bebek 1 Eylül tarihinden itibaren işyerimin bahçesinde bulunuyor. Normal bebek köpeklerin tersine insanın içini parçalayan çok hüzünlü, hayata ve yaşamaya boşvermiş, oyun bile oynamaktan hoşlanmayan ezik bir ruh haline sahip. En kötüsü de ne verirsem vereyim (süt, kuru mama, yaş mama) hiç ağzına koymuyor. Görünürde bir rahatsızlığı varmış gibi de görünmüyor lakin bu gidişle hastalanmaması mümkün değil. Sanırım anne şefkatine, ilgisine, güvencesine ve sevgisine ihtiyacı var. Bayram tatili gelmeden ve daha fazla üzüntü ve açlık içinde tehlikelere açık bir şekilde daha fazla kalmadan lütfen bir yuva istiyoruz. Dişi, yaklaşık 3-4 aylık civarı çok tatlı bir masum o. Lütfen Allah rızası için vicdanınızın sesini dinleyin ve bu çocuğun yaşamını değiştirin. Yakında şikayetler başlamadan dışardan tehlikelerden zarar görme ihtimali çok yüksek, tabi hastalanma durumuda var. Bahçesi olan, oradaki köpeğinin yanına arkadaş almak isteyen emin olun çok büyük bir hayır işleyecektir. Not: Sözleşme ile sahiplendirilecek, ücret talep edilmeyecektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : demsi

30144-) Minik bir kız

Ankara - 29/07/2016 - cbozdemir72@hotmail.com - 5053946671
4-5 aylık rot-kurt kırması çok bakımlı bir kız. Bayağı emek verilip bakıldıktan sonra nedendir bilinmez sokağa atılmış. Şükür ki hiç zarar görmemiş ve hala insanlara sevgisi ve güveni tam. Bakılırken eğitimde verilmiş. Zira çok net söz dinliyor ve sınırları biliyor. Maalesef hiç bir şekilde ısırmayı bilmiyor. Tam bir sevgi kolik ve çocuk- oyun delisi. Eğitimle iyi bir koruma köpeği de olur. Sözleşme karşılığı aileye sahiplendirilecek. Hiç bir şekilde para - ücret talep edilmeyecektir cepten arayın. Mesaj atmayın
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : demsi

29868-) Ankara'da Bir Yakışıklı

Ankara - 16/05/2016 - cbozdemir72@hotmail.com - 5053946671
Yaklaşık 1.5 yaşındaki oğlum için hayvansever, daha önce köpek bakma tecrübesi olan, Ankara içi yuva aramaktayım. Evde bakılmaya alışkındır ama hususi bahçesi olan yerde de bulunabilir. Sadece aileye (bekar , öğrenci, yalnız yaşayan olmayacak) ve Ankara içine sözleşme ile yuvalandırma yapılacaktır. Alacak ailelerde hayvanseverlik en önemli kriterdir. Oğlum oldukça yumuşak huylu, ısırma bilmez, aşırı oyuncu ve sevgi dolu bir çocuktur. Talip olanlar bu çocuğun ortalama 10 yıl ailelerinin bir ferdi olacağını bilip öyle karar versinler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : demsi