Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30208-) Ailem Olur musunuz?

İzmir - 17/08/2016 - 05337256102
Kardeşlerimle sokakta yok olup gidecekken annemizle beraber eve alındık. Ben de güzel güzel anne sütü ve ek gıdalar alarak büyüdüm. İç dış parazitlerim yapıldı. Kuru mamaya ve tuvalete alıştım. Evde yaşamayı çok seviyorum. İnsanlarla ve diğer kedi kardeşlerimle çok iyi anlaşıyorum. Beni alırsanız peşinizden ayrılmayıp sizi türlü numaralarla eğlendiririm. En sevdiğim eğlence paspasla yarışmak ve akan suları seyretmek. Bu arada iki aylık güzel bir kızım.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bavyera28

29772-) Melike sokaklara dönmesin

İzmir - 05/04/2016 - deryaduman@gmail.com - 05337256102
Sokakta baktığımız canlardan biri Melike. Onu zayıflamış ve tüyleri yer yer dökülmüş görünce kliniğe aldık ve mantar tedavisi başladı. Birkaç hafta içinde Melikemiz tamamen iyileşti ve pırıl pırıl tüyleriyle çok ama çok tatlı bir kız oldu. Çok yumuşak huylu ve iyi bir kız. Bir yaşından fazla değil. Kısırlaştırılmış, iç-dış parazitleri aşıları yapılmış, tuvalet alışkanlığı olan, kuru-yaş her türlü mama yiyen, sizi çok sevecek bir kız. O bir kucak kedisi ve evi olsun istiyor. (Balçova)
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : bavyera28