Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

31075-) 3 küçük tekircik

İstanbul - 06/10/2017 - erkokfa@itu.edu.tr - 0532 2271857
Yavrucuklar mimarlık fakültesinde doğdular 5 kardeş olarak. Anneleri onları en iyi yerlerde büyüttü, şimdiyse okulun en işlek yerindeler herşeyleriyle. Dolayısıyla şikayet de alıyorlar, barınağa gönderilme tehdidi altındalar, acilen ev bulmaları gerekiyor. Son derece insana alışık (öğrenciler de sevip duruyor), sağlıklı, kendilerini de bol bol temizleyen tam evkedisi adayı süper bebecikler. 5 yavrunun 2'si ev buldu, kalan 3 tekirde erkek de dişi de var. Talipleri bekliyoruz, kaçırmayın...
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : susam

31074-) Kıvanç tatlıtuğ

İstanbul - 06/10/2017 - 0506 0265296
Bu güzellik İtÜ maslak kampüsünde fakültelerden birinde tek başına bulundu. Şu anda geçici evde, 2 aylık civarı bir minik erkek. Kum kullanabiliyor, hem kuru mama yiyor hem de biberondan keyif sütü içiyor. Kucaktan inmeyen, son derece iyi huylu, tırnak çıkarmayan tam bir ev kedisi. Suya sokulunca bile ses etmiyor, o derece... Maslak'ta, taliplerinin aramasını bekliyor.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : susam